KNIHA NÁVŠTĚV

Snažíme se pro Vás vytvářet krásné filmové vzpomínky a fotografie z Vašich rodinných událostí. Tato práce nám opravdu dělá radost. Budeme rádi, když zde napíšete jak jste byli s naší prací spokojeni. Všechny příspěvky uveřejníme.
Můžete psát na info@videofilm.cz

Děkujeme.

Pavel, Jan a Pavlína Horákovi
Filmové a fotografické studio
ORLÍ HNÍZDO Krupka

_________________________


VZKAZY OD VÁS:

Iva Hájková

Koukám, že máte na FB profil ;-D Je to už sice skoro 3,5 roku, co jste nám se synem fotil a natáčel svatbu, nicméně vám chci poděkovat za nádherné fotečky a zpracování svatebního videa. Všem, co hledají kvalitu, vás mohu doporučit.

Hezký den Iva

* * * * *

Petra a Pavel Paulovičovi Most

Tímto bychom Vám chtěli moc poděkovat za úžasné video a fotografie, dokázal jste to že pokaždé když se na video díváme mám plné oči slz jak nádherný den to díky Vám byl. Máme krásnou vzpomínku na celý život. Spolupráce s Vámi byla zábavou. Ještě jednou velký dík zasloužíte si to.

S pozdravem

Petra a Pavel Paulovičovi

* * * * *

Vážený pane Horáku,

chtěli bychom Vám dodatečně vyjádřit vděk za to, že jste dokázal pořídit tak krásné fotografie z naší svatby, přestože nejsme zrovna vděčné fotografické objekty. Spolupráce s Vámi byla mimořádně příjemná. Děkujeme!

Zdraví Jan a Jana Jirsákovi, MěÚ Dubí a hrad Krupka

Lenka a Jára Merxbauerovi

* * * * *
Vážení manželé Horákovi!

Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za fotky a video, které jste pro nás připravili v nejkrásnější den našich životů. Všem se fotky i video velice líbily a nám se ještě neomrzely a věříme, že ani po desítkách shlédnutí neomrzí.

Ještě jednou Vám velice děkujeme ze nadšení, které vkládáte do Vaší práce a věříme, že si i nadále najdete spoustu dalších nadšených manželských párů!

S pozdravem, Jára a Lenka (teď už konečně) Merxbauerovi

* * * * *

Lucka a Míra Trnkovi zámek Velké Brezno


Dobry vecer manzele Horakovi,
take jsme byli s Vami velice spokojeni, mame krasnou pamatku. Mockrat  dekujeme a prejeme dalsi krasne nataceni a foceni u dalsich akci.

Trnkovi 

* * * * *

Katka a Joe  zámek Libochovice

Jsme velmi spokojeni se sluzbami studia Orli Hnizdo. Flexibilita byl duvod proc jsme si toto studio vybrali a mily pristup fotografa a kameramana nas vyber jen potvrdil. Z naseho velkeho dne mame pak krasnou vzpominku v podobe profesionalne zpracovaneho DVD.

Jeste jednou dekujeme
Katka a Joe

* * * * *

Katka a Marek Němcovi  Hněvín Most

Krásný dobrý den,
už je to skoro rok, co jste u nás na svatbě natáčeli video a fotili fotečky a protože naše Kristýnka si film pouští místo pohádek (každý den...), tak mi to nedá, abych vám nenapsala. Opravdu moc děkujeme za toto video, moc vzpomínáme na svatební den a díky vám ho máme úžasně zdokumentovaný. Všem vás doporučujeme, protože jste byli skvělí.

Taky máme nového člena rodiny, narodil se nám syn Matyášek, tak máme doma další radost.

Posílám Vám pár foteček a přejeme Vám další spokojené klienty jako jsme byli my.

Katka, Marek a Kristýnka Němcovi

* * * * *

Pavel, Marcela, Radunka a Nikolka

Děkanský kostel sv. Jana  Křtitele Teplice, Nellynka křtiny Děkanský kostel  sv. jana Křtitele Teplice


Vážení manželé Horákovi,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za natočení naší svatby a také křtin naší  nejmladší dcery Nellynky. Máme krásnou vzpomínku na tyto překrásné dny. 
Ještě jednou velké díky, s přáním dalších spokojených zákazníků.

Pavel, Marcela, Radunka, Nikolka a Nellynka Pazderníkovi


* * * * *
Martina a Mark  zámek Velké Březno

Dobrý den Pavle,

konečně jsme měli příležitost prohlídnout si celé video a fotografie. Je to úžasný, moc se Vám to povedlo, jsme maximálně spokojeni. Jsou tam určité momentky u kterých se hodně nasmějeme, a to je dobře. Odvedl jste skvělou práci. Ještě jednou mockrát děkujeme.

S pozdravem

Martina a Mark


* * * * *

Dobrý den,
ještě jednou Vám oběma upřímný dík za super zpracování svatby naší dcery Veroniky a Stáni,váš přístup je opravdu profesionální a patří Vám náš obdiv.Vámi zpracované video a fotky,jsou opravdu úžasné a není co dodat.Opravdu krásná vzpomínka na jejich den.


Děkují Klemerovi-Lom u Litvínova.

* * * * *

Verunka a Stan Dolníckovi zámek Cervený Hrádek


 Milí manzelé Horákovi,

 jiz uplynul témer rok od nasí pohádkové svatby a do dnesního dne na tento  den s úsmevem vzpomíname.  Práve díky vám máme tento den zaznamenaný do formy krásného romantického  filmu a i ten, kdo na svatbe nebyl, nás prosí o kapesník, aby si utrel  slzicky dojetí.

 Do dneska s úsmevem vzpomíname na paní Martinku vyklonenou za jízdy z auta,  kdyz nás natácela nebo jak jste vy pane Pavle zastavil celou dopravu na  kruhovém objezde. Nebo vámi pripravené prekvapení ve forme vystrelovacích  konfekt, které na nás padali jako dést, kdyz jsme scházeli po schodech po  obrade. :-)

Casto si vámi vytvorený "film" poustíme a neustále objevujeme neco nového  :) Neuveritelné, co jste dokázali vsechno natocit a nafotit :)

Vase práce byla excelentní a muzeme kazdému vás jen vrele doporucit.

Prejeme vám spoustu dalsích spokojených zákazníku, jako jsme byli my :)

Verunka a Stan Dolníckovi Toronto

* * * * *

Ivanka a Vláďa, zámek Velké Březno

Dobrý večer manželé Horákovi,

Až teď jsem se dostala k tomu Vám taky napsat ať pořád nepíše jen manžel:o))za přejmenování na Daniela se nic neděje,ale zasmáli jsme se tomu.Svatba se nám moc líbila,všichni naši přátelé a rodiče byli nadšeni….taky jsme to v neděli pěkně dospávali.Na Vás ty kila paní Martino nebudou ani znát a jsem ráda,že vám hlavně chutnaly…frgály jsou opravdu pravé valašské z nedaleké obce Hrachovec u Valašského Meziříčí,dám vám pak na ně vizitku a kdyby jste jeli někdy náhodou kolem budete vědět kamJ)protože ne všechny jsou dobré….
Jinak Vás všichni moc zdraví,jsou nadšeni z vaší práce a pro nás jste po dlouhé době byli jedni z nejvíce sympatických lidí.-)děkujeme z všechno

S pozdravem Novomanželé kocourkovi a malý kocourek v bříšku:o

* * * * *

Eva a Ondra Rezkovi, zámek Krásné Březno

Dobrý den pane Horáku,

chtěla bych Vám velmi poděkovat za svatební fotky a spolupráci vůbec. Jsem opravdu velmi spokojená! Pokud budu mít možnost, velmi ráda Vás doporučím.

Přeji Vám hezký den

Eva Rezková

* * * * *

Svatba, Zámek v Benešově nad Ploučnicí

Jitka a Mirek Plasovi:

Milí manželé Horákovi, video od Vás se líbí nejen nám, ale i všem našim známým. Je to krásný záznam z nejdůležitějšího dne v našem životě. Děkujeme Vám za výborně odvedenou práci a přejeme mnoho úspěchů v životě!PS: Budeme Vás doporučovat známým i neznámým :)

 J+M

* * * * *

Ivanka a Tomáš Ktodovi, zámek Červený hrádek

Přeji krásný den,
tímto Vám ještě jednou děkujeme za focení na naší svatbě - i přes zimu a vítr jsme to zvládli . Spolupráce s Vámi byla úžasná, bez chybičky. Náš svatební den se stal o to krásnější a při pohledu na svatební fotky se nejen nám ženou slzy znovu do očí.
Díky Vám máme nádhernou památku na náš nejkrásnější den v životě. Byli jste nám doporučeni Verčou a Stanem Dolníčkovými a my Vás budeme dál doporučovat.
Ještě jednou moc děkujeme za opravdu milou spolupráci a krásné fotky.

Manželé Tomáš a Ivana Ktodovi

* * * * *

Eliška a Petr Houdovi, Děčín

Zdravím manželé Horákovi,

Tvrdíme, že je to na sepsání knihy, ale jsme přesvědčeni, že Vaše dokumentace přiblíží a vypoví vše. Zpracovali jste nám svatbu naší dcery Elišky – super, strávili jste spolu s námi a našimi hosty celý den až do pozdních večerních hodin. Nadšení, s jakým jste prováděli svou práci, nás už ten den usvědčovalo ve výborný výsledek.Byli jste vždy na správném místě a ve správném okamžiku a zachytili všechny důležité momenty svatby. A co teprve kaskadérské kousky při přesunu naší kolony do kaple na obřad. Vzpomínka je sice krásná, pokud je na co vzpomínat, ale pokud to Elišce a Petrovi vydrží, jak si slíbili, mají nádhernou památku na svůj velký den a myslím, že se povedl.  Další krásnou video dokumentaci od Vás máme k výročí 50.narozenin manžela. Opět velká spokojenost.  

Jsme rádi,že naše cesta vedla do Vašeho studia a že spolupracujeme s milými lidmi.

Hedvika a Jiří Viktorovi

* * * * *

Maruska a Ladik Šebkovi,  Červený Hradek u Jirkova


Dobry den 

Chteli bychom take prispet do Vasi knihy navstev velkou pochvalou za vsechny sluzby, ktere jste nam poskytli. A doporucit Vas zase dalsim klientum. Jeste jednou dekujeme za zpracovani nasi svatby a fotografii. 

Manželé Šebkovi

* * * * *

Marie a Milan Krejsovi, hudební skupina

Mílý Pavle a Martino,

my za naše duo Vám chceme za vše moc poděkovat. Takových lidí, co dělá to co vy je moc, ale ne každý to umí dělat srdcem!

Proto ještě jednou velké díky za Vaší pomoc, ochotu a nadšení!

Maruška a Milan

* * * * *

Lucie a Jaroslav Šebelovi, Ústí nad Labem

Dobrý den,
děkujeme moc za nádherné fotky z naší svatby. Jsme velmi spokojeni s vašim skvělým přístupem a jsme rádi, že jsme si vybrali vás. Budeme-li v budoucnu pořebovat podobné služby, určitě se na vás obrátíme (případně vás doporučíme).

Lucka a Jára

* * * * *Copyright © 2015 Filmstudio Orlí Hnízdo Teplice | úvod | informace | foto | video | ceny | další | kontakty |