DŮLEŽITÉ RADY PRO SVATEBČANY

Přečtěte si prosím několik následujících postřehů, tyto řádky jsou určené především svatebčanům.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Vyrobit hezký film o Vaší svatbě dá velkou práci s časovou náročností cca 30 - 50 hod. Je třeba mít na paměti, že materiál, který natočíme v den vaší svatby musíme upravit do podoby hezkého filmu na který se rádi podívají i vaši příbuzní a známí. Jsme si vědomi důvěry, kterou nám dáváte. Ujišťujeme vás, že nám dělá radost pro vás hezké filmy i fotografie tvořit.

ČASOVÝ PLÁN
Je třeba si rozmyslet začátek natáčení tak, aby byl čas využit pro záznam všech důležitých okamžiků. Pokud začínáme filmovat a fotografovat brzy ráno může se stát, že kolem 15.00 hod. je čas vyčerpán a zbývá první tanec, krájení svatebního dortu (případně únos nevěsty, zábava hostů, vystoupení umělců apod.) Filmař i fotograf jsou po celou dobu vaší svatby s vámi a v neustálém pohybu. Rádi zůstaneme déle, ale cena za každou další hodinu je 300,- Kč na filmaře a fotografa. Je proto důležité, si dobře rozvrhnout čas pro natáčení a fotografování tak, aby byl dobře využit k zaznamenání všeho důležitého v den vaší svatby.

DÉLKA FILMU
Rovněž je třeba mít na paměti, že velikost klasického nosiče DVD-R o velikosti 4,7 GB umožňuje uložení hotového filmu ve 100 % kvalitě v maximální délce 1 hod. Je škoda s ohledem na archivaci DVD délku prodlužovat a tím snižovat kvalitu. Lepší varianta je v takovém případě vyrobit dva díly filmu, ale tím zase narůstá náročnost na materiál a čas ve studiu. Další možností je uložení svatebního filmu na nosič Blu-ray. Církevní svatební obřady jsou někdy značně dlouhé a je třeba počítat s tím, že svatební film na DVD bude dvoudílný.

STYLIZOVANÉ FOTOGRAFIE
Fotografujeme netradiční stylizované fotografie svatebčanů (dle objednaného balíčku). Kromě záznamu z průběhu svatebního dne a svatebního obřadu, fotografujeme svatebčany a svatební hosty i po svatebním obřadu. Součástí některých cenových balíčků jsou pak aranžované fotografie. Fotograf se dohodne se svatebčany na prostředí a čase fotografování. Dá se dobře využít čas po svatební hostině, kdy jsou všichni hosté již najedeni a zábava ještě nezačala. Práce zabere cca 1 hodinu. Fotografie je možno retušovat včetně fotomontáží, tzv. postprodukcí, dle výběru zadavatele.

ZÁVĚREM
Zakázku v rozsahu objednaného balíčku Vám předáme hotovou do 3 až 5 pracovních dní. Termín svatby doporučujeme rezervovat s dostatečným časovým předstihem, záloha na rezervaci termínu je 1.500,- Kč. Kdykoliv nás můžete kontaktovat, buď telefonicky nebo e-mailem. 

Copyright © 2015 Filmstudio Orlí Hnízdo Teplice | úvod | informace | foto | video | ceny | další | kontakty |